SKAIČIUOKLĖ, SKIRTA APSKAIČIUOTI VEIDRODINIŲ PLYTELIŲ SKAIČIŲ KLIJUOJANT PLYTELES ROMBU (ĮSTRIŽAI)

Sveiki atvykę į mūsų internetinės parduotuvės pagalbos puslapį. Čia rasite atsakymą į populiariausią klausimą: kaip apskaičiuoti reikalingą plytelių kiekį kai plytelės klijuojamos įstrižai.

Kaip teisingai klijuoti veidrodines plyteles įstrižai? Siekiant išvengti nestandartinių dydžių plytelių poreikio (kurių nėra internetinėje parduotuvėje), o būtent – ketvirtadalio kvadrato (arba pusės trikampio). Šis poreikis atsiranda tiems, kurie klijuodami plyteles daro didžiausią klaidą: jie pirmiausia imasi klijuoti kvadratus, todėl nedelsiant prireikia ketvirtadalio. Tinkamiausias tokių plytelių klijavimo būdas – tai trikampių įterpimas kampuose (žr. Paveikslėlį žemiau) ir idealiausia taip ir užbaigti klijuoti veidrodines plyteles apačioje (sienos, durys ir t. t.).

Mes rekomenduojame kreiptis pas specialistus klijuojančius veidrodines plyteles arba įdėmiai perskaityti instrukciją.

Atsisiųskite veidrodinių plytelių klijavimo instrukciją.

* Dėmesio! Apskaičiavimai skaičiuoklėje yra tik rekomendaciniai ne galutiniai, nes anot gamintojo atsižvelgiant į plytelių dydį leidžiami nukrypimai svyruoja +/- 1,5 mm. Veidrodines plyteles rekomenduojama klijuoti tik su siūlu, kad būtų galima gauti gražią veidrodinę plokštumą su horizontaliais kraštais aplink perimetrą.